Kutatók

Acsády Judit

kutató, tudományos főmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5209

Acsady.Judit@tk.mta.hu

Albert Fruzsina

osztályvezető, kutatóprofesszor (TK SZI)

Tel: 224-6700/5434

Albert.Fruzsina@tk.hu

Dávid Beáta

kutatóprofesszor (TK SZI)

Tel: 224-0077/5434

David.Beata@tk.hu

Dupcsik Csaba


kutató, tudományos főmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5461

Dupcsik.Csaba@tk.hu

Hajdu Gábor


kutató, tudományos főmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5226

Hajdu.Gabor@tk.hu

Herke Boglárka


kutató, tudományos segédmunkatárs (TK SZI)

 

Herke.Boglarka@tk.hu

Husz Ildikó


tudományos főmunkatárs
(TK Gyerekesély)

Tel: 224-6700/5222

husz.ildiko@tk.hu

Katona Noémi


tudományos segédmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5432


Katona.Noemi@tk.hu

Kiss Márta


tudományos munkatárs
(TK Gyerekesély)

Tel: 224-6700/5335

Kiss.Marta@tk.hu

Kopasz Marianna


tudományos munkatárs
(TK PTI)

Tel: 224-6700/5198

Kopasz.Marianna@tk.hu

Kovács Nóra


tudományos munkatárs
(TK KI)

Tel: 224-6700/5480

Kovacs.Nora@tk.hu

Könczöl Miklós


tudományos munkatárs
(TK JTI)

Tel: 224-6700/5134

Konczol.Miklos@tk.hu

Medgyesi Márton


tudományos főmunkatárs
(TK Gyerekesély)

Tel: 224-6700/5222

Medgyesi.Marton@tk.hu

Oross Dániel


tudományos munkatárs
(TK PTI)

Tel: 224-6700/5230

Oross.Daniel@tk.hu

Paksi Veronika


kutató, tudományos segédmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5432

Paksi.Veronika@tk.hu

Perpék Éva


tudományos munkatárs
(TK Gyerekesély)

Tel: 224-6700/5335

Perpek.Eva@tk.hu

Sik Endre

külső kutató (TK SZI)

Tel: 224-6700/5430

Sik.Endre@tk.hu

Sipos Alexandra


intézeti tudományos titkár, tudományos segédmunkatárs (TK SZI)

 

Sipos.Alexandra@tk.h

Szabó Andrea

igazgatóhelyettes, tudományos főmunkatárs (TK PTI)

Tel: 224-6700/5301

Szabo.Andrea@tk.hu

Szalma Ivett


kutató, tudományos főmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5432

Szalma.Ivett@tk.hu

Szikra Dorottya

kutató, tudományos főmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5409

Szikra.Dorottya@tk.hu

Tardos Katalin


kutató, tudományos főmunkatárs (TK SZI)

Tel: 224-6700/5421

Tardos.Katalin@tk.hu

Tóth Olga

külső kutató (TK SZI)

Tel: 224-6700/5461

Toth.Olga@tk.hu